Hakkımda

Ben kimim? Neler yapıyorum? Daha yakından tanıyın
Mert Doğan Yazılım ve Veritabanı Uzmanı

26 Mart 1996 tarihinde, İzmir’in Bornova semtinde dünyaya geldim. Henüz 1 yaşında bile değilken babamın mesleği sebebiyle Batman’ın Sason ilçesine taşındık ve 7 yaşıma kadar Batman’ın Sason ilçesinde büyüyüp ilkokul 1. sınıfa da orada başladım. Daha sonra İzmir’in Bergama ilçesine taşındık ve eğitimime Bergama’da 2. sınıftan başlayarak devam ettim. Bir kaç ay sonra da İzmir’e taşındık ve 14 senedir İzmir’in Karşıyaka semtinde yaşıyorum ve eğitimime de burada devam ettim.

Küçüklükten bu yana bilgisayara ve kodlamaya olan ilgim, Yazılım ve Veritabanı Geliştiricisi olma yolunda emin adımlarla ilerlememi sağladı.

2013 yılına kadar kendimi geliştirip profesyonelleştikten sonra Microsoft Certified Solution Developer  ünvanı altında yazılım ve bilişim dünyasına profesyonel olarak giriş yaptım. Bunun yanında İngiltere (Londra), Hollanda (Amsterdam ve Arnhem), Yunanistan (Selanik), Karadağ (Budva ve Podgorica)  gibi ülkelerde belli sürelerde yazılım üzerine çalışarak hem daha fazla deneyim edindim, hem de profesyonel ve büyük projelerde bulunma fırsatı yakaladım. Şuanda da Türkiye’de siz değerli müşterilerime yazılım ve bilişim üzerine danışmanlık ve çözüm hizmeti sunmaktayım.

Amacım Nedir?

Amacım, yazılım ve bilişim konusunda ihtiyacı olan herkese güler yüzlü, kaliteli, sorunsuz ve profesyonel hizmet vermektir.

Yazılım ve bilişim piyasasında işini severek veya ciddiye alarak yapan kişilerin sayısı yok denecek kadar az. Hal böyle olunca da insanlar yazılım ve bilişim konusunda profesyonel anlamda destek alamıyorlar ve istedikleri iş tamamlanmıyor. Kendi bilgime ve deneyimime güveniyorum. Müşterilerimin istediği her işi sorunsuz ve kaliteli bir şekilde teslim edeceğimden hiç bir şüphem yok fakat gerektiği yerde, gerektiği şekilde destek almaktan ve bunu da müşterime de belirtmekten mutluluk duyuyorum. Müşteri memnuniyetini esas alarak yaptığım tüm çalışmaları da yayınlamaktan, referans olarak göstermekten gurur duyuyorum.